06/09/2022

 6 вересня у бібліотеці-філії № 23 для юних читачів відбувся майстер-клас з акторської майстерності від директора Одеського театру юного глядача ім. Олеші заслуженої артистки України Оксани Бурлай-Пітерової, та артистів театру: Олександра та Ірини Давлатян. Артисти розкрили свої секрети, виклавши ази сценічного мистецтва. Діти взяли участь у занятті зі сценічної мови, зробили корисну акторську зарядку, почитали скоромовки та пограли у дворику бібліотеки.


01/09/2022

 Квест "Start -up - 1 Вересня!"

Любі наші дітки!

Хай навчання в радість буде,

Хай наука не забуде

Поміститися в голові,

Щоб удавалося все завжди!

Загалом, ви добре вчиться,

І ніколи не журиться

Про оцінки, про свої,

Знайте, що головне в житті,

Це освіта і знання,

Школа, вчитель та рідня.

А від себе додамо.... Бібліотека на вас чекає, книжки нові запропонує. Бібліотекарі завжди напоготові допомогти здобути нове!!!! Для першокласників ОЗОШ №113 провели іспити на готовність до навчального року. Діти та батьки прийняли активну участь. На завершення пролунав бібліотечний дзвоник!01/07/2022

 Як ловець пластику може рятувати океани від забруднення? Чи вмітиме кравчиня ДНК вирізати та лагодити геноми, уражені захворюванням? І чи вдасться клонувальнику вимерлих видів зберегти ті, яким загрожує небуття?

Завдяки книзі "Ловець пластику" Софії Россі ви дізнаєтеся, що за кілька років, можливо, матимете змогу відроджувати біологічні види, що вимерли багато тисяч років тому, чи будувати будинки в неможливих місцях. Ви зможете відкривати захворювання, про існування яких ми зараз навіть не підозрюємо, або ж очищувати повітря, яким дихаємо.
Цікаво, повчально та захоплююче познайомила наших читачів представниця видавництва "Старого лева" Марина Старощук !
А ще провела майстер-клас з виготовлення метеликів з пластикової пляшки !
Дощ при цьому не перешкода!
Дякуємо пані Марино за вашу небайдужість!!!!

21/02/2022

 Неперевершений виступ заслуженої артистки України Губської Валентини Юріївни підкорив серця дорослих читачів філіалу бібліотеки 23. Блискуча гра , талановите виконання поетичних творів не залишили байдужими нікого. Музичний супровід ще більше підкреслив силу слова! Від щирого серця дякуємо Валентині Юріївні за змогу доторкнутися до світу прекрасної поезії у її виконанні.

Висловлюваємо подяку Одеському театру юного глядача за можливість спілкування між акторами та глядачами у стінах дитячої бібліотеки . Подія такого рівня відбулася у нас вперше. Усі присутні залишилися з морем позитивних емоцій. Маємо надію , що такі заходи стануть гарним початком тісної співпраці і надалі.
16/02/2022

 


...Мигав для моряка,

Манив на берег батьківщини

Не просто вогник маяка,

А перший вогник України.

Три таланта, три долі та три приклада незламного духу експановано на тематичній полиці. Приклади для наслідування безперечної любові до свого міста, своєї країни.08/02/2022

Бібліотека-філія 23 для дітей м.Одеса

 Велика-бо користь буває чоловікові від науки книжної, бо книги

вказують нам і навчають нас, як іти шляхом покаяння, і мудрість, і стриманість здобуваємо із слів книжних. Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу – це джерела мудрості. Повість минулих літ Відео презентація "Тепле Джерело" присвячується Всесвітньому дню книги. Дякуємо художньому керівнику зразкового ансамблю грузинського танцю "Сакартвело" Акакію Якобішвілі за представлені відеоматеріали. #ДитячаБібліотекаФілія_23

27/01/2022

Чаювання за чайником "Творець казок про Алісу"

Для читачів бібліотеки, учнів 4-А та 4-Б класів ЗОШ №66, бібліотекарі філіалу 23 підготували чаювання у Країні Див, присвячене ювілею англійського письменника Льюїса Керролла. Аліса допомогла дітям потрапити у чарівну країну та виконати усі умови вередливої Королеви. Діти виявили багато вмінь та знань. Веселий настрій панував серед дорослих та малечі. Книжки про Алісу зацікавили відвідувачів. Їх охоче брали до рук розглядаючи ілюстрації.


05/05/2020

Вітаю! Мене звати, Яшка, бібліотечний привид.
Мені доручили, дуже, важливу місію, вести рубрику для юних читачів!
Буду вас знайомити зі своїми друзями, з якими багато подорожую різними країнами та світами, потрапляю у дивовижні пригоди...
 

09/04/2020

На честь Дня визволення міста Одеса від фашистських загарбників. Наші юні читачі вітають всіх одеситів зі Святом!!!

Трубанова Даша та Колєснік Ніка.

#10квітня_дитячі бібліотеки

#Дитяча Бібліотека-Філія_23Вітання, Генерал лейтенанта  козацьких військ ім. І.Сірка Чиркова Олега Петровича.Читач бібліотеки-філії 23

#10квітя_Дитячібібліотеки

#ДитячаБібліотека-Філія_23
24/03/2020

Шановні читачі ! З радістю повідомляємо, що
 у бібліотеці з'явився куточок Європейського Союзу. Після закінчення карантину будемо чекати на Вас для ознайомлення з інформаційними матеріалами виставки-перегляду видань про ЄС.
Відомості будуть корисні , як юним читачам, так і дорослим відвідувачам нашої бібліотеки.
#EUBOOKSHELF


11/03/2020

Однієї крові з нами!

Бібліотекарі філії 23 для читачів дитячого садочка 28 провели конкурс малюнків "Однієї крові з нами", присвячений дню захисту дикої природи. Яскраві та цікаві книжки допомогли малюкам створити неймовірно гарні роботи.