16/04/2024

 11 квітня у філії 23 відбулася лекція "Козацький провідник Семен Палій - історичний діяч та літературний герой". Провів її доктор історичних наук професор Олександр Музичко. Підопічні територіального центру соціальної допомоги Пересипського району та бібліотекарі дізналися багато цікавих фактів про життя та діяльність видатної історичної постаті.
09/04/2024

 Коли весняне сонце дарує світові тепло і надію, ми відзначаємо 8 квітня Міжнародний день ромів. Цей день – не просто календарна дата, він знаменує собою єдність, стійкість і багату культуру народу, що протягом століть мандрує світом, припадає на нелегкі часи для України. Та, незважаючи на жорстоку війну, ромська спільнота пліч-о-пліч з українським народом бореться за свободу, цивілізаційні цінності та людяність, які російські агресори намагаються знищити.

Бібліотекарі філії 23 та представники територіального центру соціальної допомоги відзначили міжнародний день ромів віршами , піснями та запальним танком.
03/04/2024

 До дня гумору волонтер "Червоного хреста" запропонував провести веселу вечірку для читачів філії 23. З паперу виготовити посмішки, конкурс на найвеселіший сміх. А бібліотекарі порекомендували прикрасити книжку Ірини Горянської "Позіхушки" веселою усмішкою, перетворивши із соної книжечки на потішну.

02/04/2024

 Бібліотекарі філії 23 для учнів одеського приватного ліцею "Інтелект" провели віртуальну екскурсію бібліотекою. Вони познайомили їх з новинками літератури. Розповіли цікаві події з життя Г'ійома Перро та Беатрікс Поттер. Запропонували переглянути фільм про лікаря Дуліттла та перечитати книгу Г'ю Лофтинга "Пригоди лікаря Дуліттла".Вчителька пані Ірина дала завдання переглянути фільм та знайти розбіжності або схожість з книгою.08/03/2024

 Напередодні свята 8 березня у бібліотеці відбулася важлива розмова - застереження від представниці патрульної поліції пані Катерини. Вона попередила дітей про можливості шахрайства у соціальних мережах, про розумне спілкування та провела гру створення надійного пароля. Бібліотекарі у свою чергу презентували книгу Анни Гресь " Діти та гаджети" та запропонували переглянути її для закріплення отриманих знань. Представниці г/ о "10 квітня" пані Алла та пані Анастасія для корисного та приємного спілкування в товаристві друзів запропонували цікаві розваги. На майстер класі діти мали змогу зробити своїм матусям подарунок. Наприкінці малеча отримали від г/ о "10 квітня " солодкі смаколики.

Дякуємо представниці патрульної поліції, представницям г/ о "10 квітня" за корисні, цікаві, веселі та приємні контакти!
28/02/2024

 Зловісні ракети й артилерія -російське лихосилля- перетворили нас на дітей повітряних тривог. Укриття, втечі, очікування й невідомість, інші міста і країни - наша нова реальність. Але ми вбережемося, переможемо та неодмінно перетворимося на дітей повітряних поцілунків.
Сьогодні пройшла розмова з групою дітей та дорослих про воєнне сьогодення, про бажання миру, перемоги. Разом з волонтерами "Червоного хреста" створювали квітки повітряних поцілунків, мрій та надій.

01/02/2024

Аплікація "З Україною у серці"

 Напередодні свята Єдності бібліотекарі філії №23 побували у дитячому садочку 43 підготувавши для малечі аплікацію "З Україною у серці". Дітвора активно, із задоволенням взялась за творчу роботу.

Бібліотекарі ознайомили дітлахів з книжковими новинками, зробили фізичні та емоційні хвилинки.

 

31/01/2024

Годівниці для птахів

 Кожен день це неймовірні історії, неймовірні пригоди та неймовірно позитивні емоції!

Спілкування з нашими читачами, спільні зусилля надихають на нові цікаві заходи! Разом з волонтерами "Червоного хреста" ми маємо можливість сприяти у дітей  бажання читати, дізнаватися про нове! Сьогодні у дитячій бібліотеці №23 робили годівниці для птахів, використовуючи пляшки з пластику та від соку. Бережемо природу!

 

 

26/01/2024

Година спомину "Голокост: цього не можна забувати"

 25.01.24 на замовлення територіального центру соціального обслуговування населення Пересипського району бібліотекарі філіалу №23 підготували годину спомину, присвячену пам'яті жертв голокосту. Лук'яненко Тетяна представила книги Марціна Щегельського "Ковчег часу", Джойна Бойн "Хлопчик у смугастій піжамі", "Країна Романія". Підопічні територіального центру дізналися багато жахливих фактів про страшні  події того часу.