05.05.20

Вітаю! Мене звати, Яшка, бібліотечний привид.
Мені доручили, дуже, важливу місію, вести рубрику для юних читачів!
Буду вас знайомити зі своїми друзями, з якими багато подорожую різними країнами та світами, потрапляю у дивовижні пригоди...
 

09.04.20

На честь Дня визволення міста Одеса від фашистських загарбників. Наші юні читачі вітають всіх одеситів зі Святом!!!

Трубанова Даша та Колєснік Ніка.

#10квітня_дитячі бібліотеки

#Дитяча Бібліотека-Філія_23Вітання, Генерал лейтенанта  козацьких військ ім. І.Сірка Чиркова Олега Петровича.Читач бібліотеки-філії 23

#10квітя_Дитячібібліотеки

#ДитячаБібліотека-Філія_23
24.03.20

Шановні читачі ! З радістю повідомляємо, що
 у бібліотеці з'явився куточок Європейського Союзу. Після закінчення карантину будемо чекати на Вас для ознайомлення з інформаційними матеріалами виставки-перегляду видань про ЄС.
Відомості будуть корисні , як юним читачам, так і дорослим відвідувачам нашої бібліотеки.
#EUBOOKSHELF


11.03.20

Однієї крові з нами!

Бібліотекарі філії 23 для читачів дитячого садочка 28 провели конкурс малюнків "Однієї крові з нами", присвячений дню захисту дикої природи. Яскраві та цікаві книжки допомогли малюкам створити неймовірно гарні роботи.

03.03.20

Найкращі друзі - книжки!!!

Сьогодні радість від спілкування з книгами та журналами бібліотекарі філії 23 подарували учням молодшої школи 113. Натомість отримали безліч позитивних емоцій.
    Спілкування з книгою
Спілкування з книгою для дитини - таємниця, пригода та осягнення нового та цікавого. Бібліотекарі філії 23 подарували школярам молодших класів ОЗОШ66 можливість потоваришувати з новими мешканцями бібліотеки.