17.10.19

    Пригодницька розвідка
   "і понесе луна козацьке слово..."

16 жовтня бібліотекари дитячої бібліотеки-філії №23 провели захід у приміщенні музею "Історії розвитку Українського козацтва", присвячений Дню козацтва, Дню захисника України та Покрови Пречистої Богородиці.
Завдяки пригодницькій розвідці "І понесе луна козацьке слово..." читачі-учні ОЗОШ №66, 3-А класу пройшли гідно іспити на кмітливість, винахідливість, розумність та довели, що вони справжні козачата. І дітям, і дорослим дуже сподобалась розповідь екскурсовода музею "Історії розвитку Українського козацтва" Бушнєва В.В. та можливість поласувати смаколики в українській світлиці.
Особлива подяка директору музею  полковнику козацьких військ Шпаку С.В.

  

27.09.19

                                           Бібліотечний ремонт

Завдяки бюджетним коштам, підтримці  місцевої влади, департаменту культури, розумінню значущості дитячої бібліотеки 23 директора
КУ "Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Одеси" Лазаревій Г.Я. маленькі та дорослі читачі отримують подарунок - новий, сучасний інтелектуальний простір. Перший поверх реконструюють, перетворюючи на новітнє, бібліотечне довкілля.
 Повідомленню зраділи і читачі, і бібліотекарі. За допомогою директора Лазаревій Г.Я., головного інженера Горбатенко Ю.Г., інженера Заблуди В.П., бібліотекарів, читачів, генерала-майора Чиркова О.П., працівників будинку творчості "Зоресвіт" книжковий фонд і меблі були швидко, акуратно, безпечно розміщені на другому поверсі, а також у приміщенні будинку творчості. Але не дивлячись на ремонт, бібліотекарі продовжують обслуговувати читачів. Бібліотекарі все можливе,щоб читачі вільно могли спілкуватися, а головне, читати книжки.